Červenec 2013

Autoportrét

23. července 2013 v 22:03 | Štaja |  Parapet
Toto nebudu komentovat.
Prostě můj autoportrét...

Pomníček kongresu notoriků

3. července 2013 v 11:51 | Štaja |  Pracovní / z gastronomie
Minulý týden se u nás v zaměstnání sešel úžasný kongres o zhruba šesti set účastnících.
Nevím, o čem jednali, ale každopádně nám několikrát zasebou vypili bar. Myslel jsem si, že se nad pivečkem a kořaličkou jedná pouze u nás, ale netušil jsem, že se nad pivem a kořaličkou sem i jednat jezdí, a to ve velkém. Přiznejme si to: Stáváme se oblíbenou destinací alkoholiků.
Budu citovat jednoho z účastníků, který se přiblížil po příjezdu k baru se dvěma dámami. Dáma se podiví, neboť spatří na baru popelníček.
Dáma: "Ohó! Tady se může kouřit?"
Účastník konference: "Tady jste v Praze. Tady můžete úplně všechno!"
Taky třeba utíkat bez zaplacení. Tady je prostě ráj!

Po účastnících konference nakonec zbyla halda neopužitých pivních tácků, potištěných symboly tohoto sjezdu. Vzal jsem si je na památku.

Poté, co jsem doma smočil nohy ve škopku s vodou, vytvořili jsme se synkem tomuto úžasnému setkání notorických alkoholiků z těchto pivních tácků pomníček.


Tento snímek upravil přímo na mém telefonu synek osobně. Byl to poslední obrázek, který si takto mohl upravit, neboť můj telefon minulý týden nedobrovolně změnil majitele.
(Nevadí. Stejně už byl starý, že?)Možná bychom mohli budoucnost naší země opravdu založit na tom, že bychom ji proměnili v něco ve smyslu Disneylandu pro notoriky. Byly by tu nejlepší záchytky, pojišťovny by měly speciální pojištění proti nehodám, způsobeným pod vlivem, Pražský hrad by se odvezl někam jinam a místo něho by stál například obří půllitr, tramvaje by vypadaly jako obří lahve Becherovky...
...Celé by se to mohlo jmenovat třeba Alkoland...
...Nakonec máme kořalu i pana nejvyššího, takže by to nebylo až tak nereálné...
...Jdu si dát panáka...